Přeskočit na obsah

Zásady ochrany osobních údajů

Zdeněk Jantač vytvořil aplikace jako je Stolní kalendář. Tyto SLUŽBY poskytuje Zdeněk Jantač a jsou určeny k použití tak, jak jsou.

Tato stránka slouží k informování návštěvníků o mých zásadách shromažďování a používání osobních údajů, pokud se někdo rozhodne použít moje služby.

Pokud se rozhodnete používat moje služby, souhlasíte se shromažďováním a používáním informací v souvislosti s těmito zásadami. Osobní údaje, které shromažďuji, se používají k poskytování a vylepšování Služby. Vaše údaje nebudu používat, ani s nikým sdílet, s výjimkou případů popsaných v těchto zásadách ochrany osobních údajů.


Shromažďování a používání informací


Pro lepší zážitek vás při používání naší služby můžeme požádat, abyste nám poskytli určité osobní identifikační údaje, mimo jiné včetně vašeho e-mailu.

Při výskytu chyby můžete zaslat výpis této chyby. Informace jsou použity pouze k opravě chyby a poté jsou informace smazány.

Pro registraci aplikace Záruky mohou být požadovaná další data, ke kterým bude licence registrována. Tyto data nebudou s nikým dalším sdílena a budou bezpečně uchována.

Služba může zálohovat databázi Stolního kalendáře do cloudu Google Drive, aby byla synchronizována s vašimi dalšími zařízeními Android a instancemi Windows.

Online databáze Google Firebase umožňuje odeslat vybraná data jiné osobě. Po obdržení údajů druhou osobou jsou data z online databáze odstraněna. Dále slouží ke kontrole doby zkušební Trial verze a v době na vyzkoušení je přihlášení povinné.

Aplikace využívá služby třetích stran, které mohou shromažďovat informace používané k vaší identifikaci.
Odkaz na zásady ochrany osobních údajů poskytovatelů služeb třetích stran používaných aplikací

Bezpečnost


Vážím si vaší důvěry v poskytnutí vašich osobních údajů, proto se snažíme používat komerčně přijatelné způsoby jejich ochrany. Pamatujte však, že žádný způsob přenosu přes internet nebo způsob elektronického ukládání není stoprocentně bezpečný a spolehlivý a nemohu zaručit jeho absolutní bezpečnost.


Odkazy na jiné stránky


Tato služba může obsahovat odkazy na jiné stránky. Pokud kliknete na odkaz třetí strany, budete přesměrováni na tento web. Upozorňujeme, že tyto externí weby neprovozuji já. Proto vám důrazně doporučujeme přečíst si Zásady ochrany osobních údajů těchto webových stránek. Nemám žádnou kontrolu a nepřijímám žádnou odpovědnost za obsah, zásady ochrany osobních údajů nebo postupy jakýchkoli webů nebo služeb třetích stran.


Soukromí dětí


Tyto služby neoslovují nikoho mladšího než 13 let. Vědomě neshromažďuji osobní údaje od dětí mladších 13 let. V případě, že zjistím, že mi dítě mladší 13 let poskytlo osobní údaje, okamžitě je odstraním z našich serverů. Jste-li rodič nebo zákonný zástupce a víte, že nám vaše dítě poskytlo osobní údaje, kontaktujte mě, abych mohl učinit nezbytné kroky.


Změny těchto zásad ochrany osobních údajů


Naše zásady ochrany osobních údajů mohu čas od času aktualizovat. Doporučujeme proto tuto stránku pravidelně kontrolovat, zda neobsahuje jakékoli změny. O všech změnách vás budu informovat zveřejněním nových zásad ochrany osobních údajů na této stránce.
Tato zásada je účinná od 2021-05-17


Kontaktujte nás


Máte-li jakékoli dotazy nebo návrhy týkající se mých zásad ochrany osobních údajů, neváhejte mě kontaktovat na zdenek.jantac@gmail.com.